سوالات ادوار گذشته

سوالی که همواره از سوی تمام داوطبین پرسیده می شود اینست که چگونه در آزمون طراحی معماری نظام مهندسی قبول شویم؟ باید چه سوالاتی را ترسیم کنیم تا آمادگی کامل برای آزمون داشته باشیم؟

و تقریبا اکثرا هم به دنبال سوالات خاص و عجیب و غریب هستند و هر سوالی که پیچیده تر باشد از نظرشان بهتر می باشد !

 

اما دوست عزیز مجموعه ELKO یکی از روش های بسیار موثر که در موفقیت شما در آزمون نقش دارد پاسخگویی به نمونه سوالات آزمون طراحی معماری در ادوار گذشته می باشد که قطعا استانداردترین سوالات می باشند که هر یک حاوی نکات بسیار مهمی می باشد که شما می بایست بعد از تسلط به ضوابط ابتدا این سوالات را ترسیم و با یک فرد متخصص و دارای صلاحیت کرکسیون نمائید تا متوجه خطاهای خود و نکات آزمون ها بشوید. برای کرکسیون باید فردی باشد که حتما دارای تجربه و دانش طراحی به سبک آزمون باشد و نه صرفا تجربه اجرایی….. چرا که بین این دو تفاوت هایی وجود دارد و شما دچار اشتباه در آزمون خواهید شد. به این نکته مهم بسیار دقت کنید !!!

 

خانم مهندس کندری نژاد همواره به مهندسین توصیه می کنند از سال های دورتر که آزمون آسانتر بوده شروع به ترسیم کنند. پیشنهاد ایشون از سال 91 به بعد می باشد. متاسفانه در سایت مقررات ملی ساختمان فقط سوالات مربوط به آزمون نظارت و آزمون اجرا ارائه می شود اما در ذیل شما عزیزان به راحتی می توانید تمام سوالات آزمون طراحی معماری نظام مهندسی را از سال 91 به بعد دانلود نمایید و بعد از ترسیم و درک کامل این سوالات در مرحله بعدی می توانید سوالات تالیفی استاندارد و معقول را که سبب افزایش مهارت و سرعت شما می شود طراحی کنید.

 

 

 

دانلود نمونه سوالات آزمون طراحی معماری نظام مهندسی (از سال 91 تا ……)