شرايط اشتراک ويژه

براي اولين بار

 

همواره يکي از بسته هاي پرطرفدار مجموعه ما که با توجه به نوع خدماتش در هر دوره به تعداد محدود ارايه مي شود پک 3 طراحي است که ويژه آزمون نظام مهندسي تدوين شده است. با توجه به نياز داوطلبين، براي اينکه بتوانيم بخشي از خدمات آن را به تعداد بيشتري از افراد و با مبلغ بسيار پايين تر ارائه نماييم به ايده اشتراک ويژه رسيديم که شرايط آن به اين صورت تعريف گرديد:

 

شما دوست عزيز در ازاي پرداخت مبلغي عضويت ويژه 1 ماهه در سايت را خريداري مي نماييد و در اين مدت بري شما تحليل 4 آزمون نظام مهندسي ارائه مي شود که براي اين دوره 4 آزمون خرداد 93، بهمن 94، شهريور95 و اسفند 95 در نظر گرفته شده است. به عبارت ديگر هفته اي 1 آزمون مورد بررسي قرار مي گيرد.

برنامه به اين شکل است که ابتداي هفته تحليل آزمون مورد نظر براي اعضاي ويژه در سايت قرار مي گيرد و شما 2-3 روز فرصت داريد براي خودتان آزمون را ترسيم کنيد و بعد يک نمونه پاسخ که توسط ساير مهندسين، دستي  ترسيم شده و توسط پشتيبان هاي مجموعه کرکسيون شده ارائه مي گردد که اين روش منحصر به فرد مجموعه ما به شما کمک مي نمايد که در اين کرکسيون ها ي ويژه و تخصصي به سبک ما متوجه خطاهاي طراحي شويد که بر روي نقشه توضيح داده شده تا شما همچون ديگران مرتکب نشويد که سبب مردودي شما در آزمون اصلي شود!

اين روش بسيار متفاوت تر از زماني خواهد بود که فقط پاسخ صحيح به شما داده شود در واقع با يک تير 2 هدف را نشانه خواهيد گرفت.هم پاسخ و هم درک خطاهاي طراحي و ……

و در نهايت تا پايان هفته فرصت داريد سوالات و اشکالات خود را براي آزمون مشخصه در سايت يادداشت نماييد و تمام آنها جمع بندي  و يکباره پاسخ ها داده مي شود.

البته شايان ذکر است اين رفع اشکال به معناي کرکسيون طرح هاي شما و آموزش ضوابط نخواهد بود.

و تخفيف بيشتر …..

براي دارندگان و يا خريداران هر دو پک آموزشي 1و 2 و همچنين دارندگان پک 3 مجموعه تخفيف بيشتري لحاظ شده است که مي توانند قبل از پرداخت از طريق تلگرام به آيدي Rezervepak_Kondori  پيام ارسال کنند و کدهاي تخفيف خود را دريافت نمايند.