شرايط اشتراک ويژه

براي دومين بار در مجموعه

يک فرصت استثنايي براي موفقيت همه داوطلبين

 

 

همواره يکي از بسته هاي پرطرفدار مجموعه ما که با توجه به نوع خدماتش در هر دوره به تعداد محدود ارايه مي شود پک 3 طراحي است که ويژه آزمون نظام مهندسي تدوين شده است. با توجه به نياز داوطلبين، براي اينکه بتوانيم بخشي از خدمات آن را به تعداد بيشتري از افراد و با مبلغ بسار بسيار پايين تر ارائه نماييم به ايده اشتراک ويژه در سال 99رسيديم که مورد استقبال داوطلبين قرار گرفت اما اينبار به سبک متفاوت تري  اراِئه مي شود که شرايط آن به اين صورت تعريف گرديد:

 

هر مشغله اي که داريد تمام زمان هاي مرده خود را زنده نماييد و موفقيت خودتان را رقم بزنيد.

فقط و فقط با تلفن همراهي که در دست داريد. چگونه؟؟؟

کافيست با گوشي وارد صفحه شخصي خود در سايت مجموعه شويد و در هر جايي که قرار مي گيريد ( محل کار، در مسير رفت وآمد، در منزل، در صفوف انتظار و ……) آموزش ها را مشاهده نماييد.

 

شما دوست عزيز در ازاي پرداخت مبلغي عضويت ويژه 2 ماهه در سايت را خريداري مي نماييد و در اين دوره تحليل کامل و ويژه  8 آزمون مهم شامل  آذر 92، خرداد 93، بهمن 94، شهريور95 ، اسفند 95 ، ارديبهشت 97، بهمن 97 و مهرماه 98 توسط خانم مهندس کندري نژاد با بررسي بيش از 80 ترسيم خاص از اعضاي دوره  VIP مجموعه ارائه شده است.

نقشه ها به سبکي کاملا متفاوت و منحصر به فرد کرکسيون شده و نکات هر يک جزء به جزء مورد بررسي قرار گرفته و تمام موارد توضيح داده شده که با مشاهده دوره ياد خواهيد گرفت چه نکاتي منجر به مردودي يا کسب امتياز بيشتر در آزمون طراحي خواهد شد .

با توجه به تعدد نقشه ها  براي هر آزمون شما هم ايده هاي متفاوت و بينظيري را خواهيد آموخت که سبب افزايش خلاقيت و سرعت عمل شما مي گردد و  همچنين با تکرار نکات در نقشه ها براي هميشه در ذهن شما تثبيت مي شود.

 

اين روش بسيار متفاوت تر از زماني خواهد بود که فقط پاسخ صحيح به شما داده شود در واقع با يک تير 2 هدف را نشانه خواهيد گرفت.هم پاسخ و هم درک تمام نکات و خطاهاي طراحي و ……

در حال حاضر تحليل 5 آزمون و 20 نقشه در سايت قرار داده شده که بقيه اطلاعات در روزهاي آتي در سايت بارگذاري مي شود.

زمان منتظرهيچ کس نمي ماند…